Ślub cywilny w plenerze – Karczma Swojak – wesele Ady i Adama

Posted on

Ślub cywilny w plenerze ? Tak!

A idealnym miejscem na taką ceremonię może być Karczma Swojak w Otominie koło Gdańska. Za drewnianym, rustykalnym budynkiem, znajduje się altanka, która stanowi perfekcyjne miejsce na powiedzeni sobie „tak” : )

Z Adą i Adamem ominęliśmy fotografowanie przygotowań i spotkaliśmy się na miejscu, w Karczmie Swojak, na kilka chwil przed uroczystością. Z racji tego, że w posiadanie prawa jazdy weszłam na bardzo krótko przed ślubem A&A, byłam na miejscu sporo wcześniej. Ale to dobrze, bo załapałam się jeszcze na ostatni gwar przygotowań – rozkładanie winietek, szykowanie płatków róż czy małe drinkowanie ; )

I nastąpił ten moment – first look! Druhny i drużbowie uciekli do kąta (okej, ja ich wygoniłam) i przyszła Ada, Ada i jej wręcz zaraźliwie radosny uśmiech!

Karczma Swojak – ceremonia plenerowa.

Nie minęła chwila i już obserwowałam Parę Młodą idącą na miejsce zaślubin. To była jedna z najpiękniejszych ceremonii w jakich uczestniczyłam. Przezdolna skrzypaczka Miriam zadbała o oprawę muzyczną, a Ada i Adam wypowiedzieli swoje własne przysięgi, pełne pięknych i szczerych słów- ciężko było się nie wzruszyć!

A później? Czas poleciał jak szalony. DJ Baks od razu porwał wszystkich na parkiet i… No i sami zobaczcie jak było fajnie : )

Miłego oglądania!

ps Dekoracją ściany za stołem Pary Młodej oraz altanki, w której odbyła się ceremonia, zajęła się Karczma (jeden obowiązek mniej na głowie, a zobaczcie jak to pięknie wygląda!). Był to tez trochę ślub DIY (do it yourself  – zrób to sam) bo dekoracje stołów, łącznie z winietkami czy numerami stołów, to już zasługa Ady i Adamowej Mamy!


Zapraszam do kontaktu! : )

6 thoughts on “Ślub cywilny w plenerze – Karczma Swojak – wesele Ady i Adama

  1. Uwielbiam te zdjęcia! <3 I to nie tylko dlatego, że to moja rodzinka, a my z mężem ładnie wyglądamy 😀 To jest po prostu rewelacyjny reportaż! Dziękujemy Ci ogromnie Olka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *