ren iwiczno

Wesele w Zajeździe Ren Iwiczno 2019

Posted on

Przepiękna Para Młoda. Wzruszające przygotowania. Radosna ceremonia. Rustykalny styl w REN Iwiczno. Zabawa do białego rana. Tak w skrócie wyglądał dzień Sylwii i Dawida.

Przygotowania

To był intensywny początek sezonu ślubnego. Moja najbardziej pracowita majówka w życiu. I wiecie co? Było ekstra!
Para młoda, zgodnie z tradycją przygotowywała się w swoich rodzinnych domach, na Kaszubach. Po przekroczeniu progu domu, od razu zostałam „przyjęta” do rodziny, a przez cały dzień czułam się nie jak usługodawca, tylko jak „przyjaciółka z aparatem” : ) Ale wróćmy do przygotowań! Sylwia wybrała suknię Gala. Blond Roszpunkowe włosy splotła w warkocz, a na głowie pojawił się wianek ze świeżych kwiatów. Wyglądała z….zarąbiście!
Dawid, w swoim śliwkowym garniturze czekał na Sylwię w ogrodzie (garnitur w śliwkowym kolorze? Tak! Cała stylizacja Pana Młodego jest ze sklepu KUBENZ (tak gdyby ktoś akurat szukał)). Po ich absolutnie radosnym first looku, poszliśmy na pełne wzruszeń błogosławieństwo.

Kościół Świętej Trójcy w Kościerzynie

Sylwia i Dawid wybrali na miejsce ceremonii kościół Świętej Trójcy w Kościerzynie. Mury z czerwonej cegły szybko wypełniły się muzyką skrzypiec, śmiechem i wzruszeniem. Po pięknej przysiędze, w otoczeniu rodziny i najbliższych przyjaciół ruszyliśmy na salę.

REN Iwiczno

Wesele odbyło się w Zajeździe REN w Iwicznie ! Tego dnia, mała wieś na kociewiu została wypełniona muzyką i śmiechem. Szczerze? Byłam w pracy ale bawiłam się genialnie! Zespół Ragtime rozkręcił świetną imprezę i rozbawił mnie (i nie tylko mnie) do łez. Sylwia i Dawid byli radośni od samego rana i ten nastrój udzielał się wszystkim gościom weselnym.
Co tu wiele mówić… było idealnie!

Sposób na majówkę? Wesele!

Planując ślub, Pary Młode zastanawiają się, jaki miesiąc byłby najlepszy na ich ślub. Ja jestem wielką fanką wiosny (wybrałam tą porę roku na ślubowanie miłości mojemu mężowi) i jesieni. Sylwia i Dawid również postawili na wiosnę wybierając majówkę, jako czas na ich wesele w Zajeździe Ren Iwiczno.

W to majowe popołudnie, po raz pierwszy odwiedziłam Iwiczno. Położona w środku lasu, z dala od zgiełku miasta, drewniana sala weselna to absolutnie coś, co trafia w mój gust! Szczególnie o tej porze roku, sala weselna położona na jeziorem, w otoczeniu drzew, jest idealnym pomysłem.

Styl Rustykalny

Trochę o stylu na który zdecydowali się Sylwia i Dawid. Postawili na ostatnio bardzo modny, styl rustykalny. Jak sama nazwa wskazuje, ma on wiele cech wiejskich, czyli jest naturalny, prosty i swojski! Zajazd REN Iwiczno jest i d e a l n y m miejscem na zorganizowanie rustykalnego przyjęcia. Drewniany budynek ze zdobionym słomą dachem, duże okna, wpuszczające ogrom naturalnego światła i wspomniany wcześniej widok na jezioro. To wnętrze jest przygotowane na Wasze rustykalne wesele już od przekroczenia jego progu! Także pozostaje wybrać kolor przewodni, kwiaty i można działać!

Opinia Pary Młodej o Zajeździe REN Iwiczno

” Nigdy (przedtem) nie byliśmy na żadnym weselu ani imprezie w Iwicznie, ale jak zobaczyliśmy zdjęcia z Renu, to od razu się w nim zakochaliśmy. Od początku wiedzieliśmy, ze chcemy żeby nasz ślub był w rustykalnym, luźnym klimacie w jakimś spokojnym pięknym miejscu i Ren Iwiczno dał nam wszystko to o czym marzyliśmy. Oprócz tego ze sala jest przepiękna to jest jeszcze położona w lesie nad jeziorem. Poza samym wyglądem sali reszta także była na najwyższym poziomie: jedzenie, obsługa, pokoje jak i kontakt z menadżerem sali. „

Chcecie być na bieżąco?

Wskakujcie na instagram, gdzie na bieżąco możecie oglądacie backstage z wykonywanych przeze mnie sesji – nie tylko tych ślubnych ale też rodzinnych i modowych!

A po więcej zdjęć zapraszam na Facebooka i zakładkę blog na mojej stronie!

3 thoughts on “Wesele w Zajeździe Ren Iwiczno 2019

  1. Super materiał, czytałam z zapartym tchem! Większość informacji naprawdę przydatna, ale przede wszystkim piękne zdjęcia. Czekam na więcej! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *